Koszulki Polo, T-shirty, Tank Top

Koszulki to ta cześć garderoby, której używamy przez cały rok. Jednak to w cieplejsze dni są one szczególnie eksponowane. W naszym sklepie znajdziecie koszulki znanych marek: Pit Bull, Prosto, Octaon, Patriotic, P56, Diil i inne. Są to najlepsze jakościowo produkty, które na pewno posłużą długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą koszulek dostępnych w naszym sklepie Adrenalina Wear.

Wyświetlanie 1–12 z 243 wyników

ACAB T-shirt

80,00 
Koszulka marki Illegal Materiał: 100% bawełna Gramatura: 180g Wyprodukowano: w Polsce Cechy produktu: z przodu duży nadruk wysoka jakość wykonania

Babit T-shirt

99,00 
Koszulka męska marki PROSTO Materiał: 100% bawełna Gramatura: 180g Z przodu na prawej stronie pionowy nadruk wykonane z najwyższej jakości bawełny

CLS CONTOUR SHOULDER T-SHIRT

109,00 
T-shirt męski marki Patriotic Materiał: 95% bawełna, 5% elastan Gramatura: 200g Wyprodukowano: w Polsce Cechy produktu: Koszulka z linii street o idealnie dopasowanym kroju. Kolor czarny uatrakcyjnia czerwona wstawka oraz umieszczony z przodu,klasyczny, biały nadruk "Patriotic" w odświeżonej formie. Koszulka wykonana jest z wysokogatunkowej dzianiny z dodatkiemelastanu, który poprawia komfort użytkowania. Produkt zwieńczony unikalnymi metkami, sygnowanymi logo brandu.

CLS CONTOUR SHOULDER T-SHIRT

109,00 
T-shirt męski marki Patriotic Materiał: 95% bawełna, 5% elastan Gramatura: 200g Wyprodukowano: w Polsce Cechy produktu: Koszulka z linii street o idealnie dopasowanym kroju. Kolor czarny uatrakcyjnia niebieska wstawka oraz umieszczony z przodu,klasyczny, biały nadruk "Patriotic" w odświeżonej formie. Koszulka wykonana jest z wysokogatunkowej dzianiny z dodatkiemelastanu, który poprawia komfort użytkowania. Produkt zwieńczony unikalnymi metkami, sygnowanymi logo brandu.

CLS CONTOUR SHOULDER T-SHIRT

109,00 
T-shirt męski marki Patriotic Materiał: 95% bawełna, 5% elastan Gramatura: 200g Wyprodukowano: w Polsce Cechy produktu: Koszulka z linii street o idealnie dopasowanym kroju. Kolor czarny uatrakcyjnia biała wstawka oraz umieszczony z przodu,klasyczny nadruk "Patriotic" w odświeżonej formie. Koszulka wykonana jest z wysokogatunkowej dzianiny z dodatkiemelastanu, który poprawia komfort użytkowania. Produkt zwieńczony unikalnymi metkami, sygnowanymi logo brandu.

Cls Crew T-shirt

99,00 
T-shirt męski marki Patriotic Materiał: 100% bawełna Gramatura: 180g Wyprodukowano: w Polsce Cechy produktu: Koszulka z linii classic. Mocny kolor czerwony zdobi umieszczony z przodu, biały,klasyczny nadruk "Patriotic". Tył koszulki uatrakcyjnia duży, biały nadruk z ozdobnym logo marki. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny,zwieńczony unikalnymi metkami, sygnowanymi logo brandu.

CLS CREW T-SHIRT

99,00 
Koszulka z linii classic. Kolor czarny zdobi umieszczony z przodu, biały, klasyczny nadruk "Patriotic". Tył koszulki uatrakcyjnia duży nadruk z ozdobnym logo marki. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny,zwieńczony unikalnymi metkami, sygnowanymi logo brandu.

DUMNY T-SHIRT

89,00 
Koszulka męska marki Patriotic Materiał: 100% bawełna Gramatura: 180g Wyprodukowano: w Polsce Cechy produktu: Koszulka z linii Proud, dedykowanej nowoczesnemu patriocie,dumnie reprezentującemu dorobek rodzimego rynku. Czarną t-shirt zdobi duży nadruk w barwach bieli i czerwieni oraz niewielkie logo "Patriotic". Produkt wykonany jest z wysokogatunkowej dzianiny, zwieńczony unikalnymi metkami, sygnowanymi logo brandu.

Duży Herb T-shirt

95,00 
Koszulka męska marki Ciemna Strefa Materiał: 100% bawełna Wyprodukowano: w Polsce Cechy produktu: z przodu duży nadruk na karku mały nadruk w prawy bok wszyta metka nadruki wykonane metodą sitodruku

DZZ T-shirt

99,00 
Koszulka męska marki Dudek P56 Materiał: 100% bawełna Cechy produktu: z przodu duży nadruk wysoka jakość wykonania

Eagle Mini T-shirt

89,00 
T-shirt marki Patriotic Materiał: 100% bawełna Gramatura: 180g Cechy produktu: z przodu na piersi mały nadruk w dolnym lewym rogu żakardowa aplikacja wysoka jakość wykonania

EAGLE SHIELD T-SHIRT

89,00 
Koszulka męska marki Patriotic Materiał: 100% bawełna Gramatura: 180g Wyprodukowano: w Polsce Cechy produktu: Koszulka z linii Proud, dedykowanej nowoczesnemu patriocie,dumnie reprezentującemu dorobek rodzimego rynku. Czarny t-shirt zdobi duży złoty nadruk i białe logo "Patriotic". Produkt wykonany jest z wysokogatunkowej dzianiny, zwieńczony unikalnymi metkami, sygnowanymi logo brandu.